Başkan Tuna Esnafla Elele

0
637
Başkan Tuna Esnafla Elele

Başkan Tuna Esnafla Elele

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna,  çarşı esnafını ziyaret etti. Atatürk Mahallesindeki iş yerlerini dolaşan Başkan Tuna, esnafın sorunlarını dinledi. Belediye hizmetleri hakkında esnafın görüşünü alan Başkan Tuna hem esnafın hem de vatandaşın ilgisi ile karşılaştı.  

 Göreve geldiği ilk günden bu yana vatandaşın beğenisini kazanan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, en ulaşılabilir belediye başkanları arasında yer alıyor. Cuma günleri düzenlediği Halk Günlerinin yanı sıra periyodik olarak düzenlenen istişare toplantıları ile de ilçeyi vatandaşla el ele yöneten Başkan Tuna tüm kesimlerden tam not alıyor. “Halkın Başkanı” olarak nitelendirilen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna,  bu kez çarşı esnafı ile bir araya geldi. Büyük küçük herkesin sevgisini kazan Başkan Tuna, Atatürk Mahallesi esnafının isteklerini dinledi, esnafa hayırlı kazançlar diledi.

 Belediye Başkanlarından memnun oldukları belirten ilçe esnafı; “Başkanımızın ziyaretleri bizi çok mutlu ediyor. Sık sık dükkânımıza gelip halimizi hatırımızı soruyor. Düşüncelerimizi, isteklerimizi bire bir dile getiriyoruz. En önemlisi de karşılıklı bir çay içip, halktan biri gibi konuşabiliyoruz.” dedi.

Başkan Tuna Esnafla Elele

 “Birlikte Yönetim” anlayışı ile her fırsatta vatandaşımızla bir araya gelmek için gayret gösteriyoruz diyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Vatandaşımızın ve esnafımızın görüşleri, değerlendirmeleri bizim için çok önemli. Halkımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

 

YORUM YOK

CEVAP VER