Başkan Tuna, Muhtarlarla Elele

0
959
Başkan Tuna, Muhtarlarla Elele

Başkan Tuna, Muhtarlarla Elele

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, muhtarlarla dirsek temasını sürdürüyor. 57 mahalle muhtarı ile her fırsatta görüşen mahallelerin istek ve sorunlarına el ele çözüm arayan Başkan Tuna, Sincan Muhtarlar Derneği’nin açılışını da katıldı. Sincan’daki muhtarları tek çatı altında toplayan Dernek, hizmetlerin daha iyi vatandaşa ulaşması için çalışacak. Başkan Tuna’ya da desteklerinden dolayı teşekkür eden muhtarlar, hizmetlerden çok memnun olduklarını belirtti.

 Sincan’ın muhtarları, Sincan Muhtarlar Derneği’nde bir araya geldi. Sincan’daki muhtarları tek bir çatı altında toplayan Dernek, vatandaşa daha iyi hizmet vermek için çalışacak. Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla dirsek temasını sürdüren Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, derneğin yeni yerinin açılışına da katıldı. Muhtarları yalnız bırakmayan Başkan Tuna, Kartal Sokak’a taşınan Derneğin açılışını yaparak hayırlı olmasını temenni etti.

 Derneğinin açılışını yapan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Muhtarlarımızla sık sık istişare toplantıları yapıyoruz. Her mahallemizin ihtiyaçlarına birlikte  çözüm bulmak için çalışıyoruz. Muhtarlarımızı tek çatı altında toplayan bu derneğimizin de hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” dedi.

Sincan’ın gelişimine katkı sağlamak için çalışacaklarını belirten Sincan Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Pehlivan, “Vatandaşımız ile kamu, kurum ve kuruluşlarımız arasında köprü görevi yapıyoruz. Dernek olarak vatandaşımıza daha iyi bir hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Sayın Belediye Başkanımız Mustafa Tuna’ya çok teşekkür ediyorum. Başkanımız her zaman yanımızda oldu, bize destek verdi sorunlarımıza çözüm buldu. Belediyemizden çok memnunuz.” dedi.

Açılışa; Sincan Kaymakamı Salim Demir ve Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ve muhtarlar katıldı.

YORUM YOK

CEVAP VER