Eğitimcilerden Başkan Tuna’ya Teşekkür

0
591
Eğitimcilerden Başkan Tuna'ya Teşekkür

Eğitimcilerden Başkan Tuna’ya Teşekkür

Öğretmenlerden teşekkür belgesi bu kez Sincan Belediyesi’ne… Sincan Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz ve eğitimciler Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Eğitime ve eğitimciye verdiği destekten dolayı Başkan Tuna’ya teşekkür plaketi veren Solmaz, hizmetlerden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna eğitimcileri makamında ağırladı. Eğitime ve eğitimciye verdiği değeri her platformda yineleyen Başkan Tuna’ya eğitimciler teşekkür etti. Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, Sincan’ın eğitimde büyük bir ilerleme kaydettiğini belirtti. Başkan Tuna’nın eğitime verdiği desteğin çok önemli olduğunu dile getiren Solmaz, Sincan’ı eğitimde daha da yukarılara taşınacağını söyledi.

Başkan Tuna’ya destekleri için teşekkür plaketi takdim eden Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, “Belediye Başkanımız gerçekten Sincan’ımız için büyük bir şans. Bizlerin her zaman yanında olan Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Eğitimcilerden Başkan Tuna'ya Teşekkür

Milletin emanetini millete adil olarak sunmak için çalıştıklarını belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “ Eğitim her şeyin başı… Çocuklarımızın eğitimlerine destek vermek bizim görevimiz, imkanlarımız çerçevesinde elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğiz. Okullarımızın güzelleşmesi ve eğitimin ilerlemesi için üzerimize düşenleri yapacağız. Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürüme ve değerli eğitimcilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

YORUM YOK

CEVAP VER